O spoločnosti

 

Sme rodinná firma s viac ako 30 ročnou skúsenosťou. Naším pôvodným zameraním bola tlač kovových a plastových štítkov technológiou sieťotlače. V spolupráci s našimi klientmi sme naše produktové portfólio a produkčné možnosti postupne rozširovali až do dnešného stavu, kedy sú nosnými produktami firmy ovládacie prvky a štruktúry z flexibilných technických materiálov.

Naše výrobky často slúžia ako rozhranie medzi strojom a človekom (HMI = human machine interface). Zvyčajne sú prvou vecou, ktorú používateľ vidí pri interakcii so zariadením, alebo dokonca takým dôležitým identifikačným prvkom pre zariadenie, akým je občiansky preukaz pre človeka. Preto dôraz na detaily, či presnú reprodukciu farieb a intuitívnu grafiku má veľký vplyv na prvý dojem zákazníka.

Ponúkame dizajnovú a technickú podporu pre vývoj produktov v rannom štádiu, pričom využívame najnovšie vybavenie a certifikované postupy ISO, ktoré zákazníkom poskytujú mimoriadne efektívny vývojový proces.

Naše vývojové kapacity a schopnosti umožňujú prispôsobiť výrobok presne podľa potrieb zákazníka, so zreteľom na maximalizáciu kvality a súlad s počiatočným dizajnom až po konečnú výrobu na každom zákazníckom projekte.

Uvedomujeme si, že každý projekt je jedinečný, a preto náš tím ponúka každému zákazníkovi odbornosť, desiatky rokov skúseností, inovácií, kvality a širokú materiálovú znalosť a databázu.

Prostredníctvom nástrojov, ako je kontrola realizovateľnosti dizajnu, kontrola procesov a kontrola po ukončení výroby, na naša spoločnosť neustále usiluje o zdokonalenie procesu s cieľom poskytnúť zákazníkom bezchybné výrobky s rýchlou odozvou a rýchlym obratom. Samozrejme sme k dispozícii vypracovaním cenovej ponuky pre špecifikované množstvá podľa dodaných výkresov, resp. vzoriek.

Medzi naše výhody patria krátke dodacie lehoty, vyššia kontrola kvality, vysoko konkurenčné náklady a výrobná flexibilita. Sme k dispozícii našim zákazníkom z výrobného sektora, ktorí majú záujem o zjednodušenie procesu montáže a zvýšenie ziskovosti zo spodnej línie.

Naša spoločnosť je dostatočne malá na to, aby sa rýchlo prispôsobila všetkým špecifickým potrebám zákazníkov, a zároveň dostatočne veľká na to, aby si udržala vysoko špecializovanú odbornosť.

Tešíme sa na spoluprácu!